Субота, 18.11.2017, 15:02
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Полтавський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Сімейні форми виховання » Усиновлення (Все про усиновлення)
Усиновлення
adminДата: Понеділок, 12.07.2010, 09:58 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Відповідь на питання Ви отримаєте протягом дня
 
Vilo4kaДата: Понеділок, 12.07.2010, 19:10 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня!не підкажете?При усиновленні дитини надається матеріальна допомога,пільги?

Законом України від 23 вересня 2008р. №573 - VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сімей, які усиновили дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування" внесено зміни до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», а саме доповнено розділом «Допомога при усиновленні дитини».

Право на допомогу при усиновленні дитини має особа, яка є громадянином України, постійно проживає на її території та усиновила дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування (якщо усиновлювачами є подружжя - один з них на їх розсуд).

Допомога при усиновленні дитини призначається на підставі рішення про усиновлення дитини.

У разі усиновлення двох і більше дітей допомога надається на кожну дитину.

Допомога при усиновленні дитини призначається за умови, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше дванадцяти місяців з дня набрання законної сили рішенням про усиновлення дитини.

Допомога при усиновленні дитини призначається незалежно від одержання на дитину інших видів допомоги.

Допомога при усиновленні дитини надається у розмірі, встановленому для виплати допомоги при народженні першої дитини.

Також внесено зміни до таких законодавчих актів України:
1. Статтю 182 Кодексу законів про працю України доповнено новою частиною такого змісту:
"Жінкам, які усиновили дитину старше трьох років, надається одноразова оплачувана відпустка у зв'язку з усиновленням дитини тривалістю 56 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів після набрання законної сили рішенням про усиновлення дитини. Ця відпустка може бути використана також батьком дитини".
2. У Законі України "Про відпустки" доповнення:
Стаття 18-1. Відпустка у зв'язку з усиновленням дитини.
Особі, яка усиновила дитину віком старше трьох років, надається одноразова оплачувана відпустка у зв'язку з усиновленням дитини тривалістю 56 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів після набрання законної сили рішенням про усиновлення дитини (якщо усиновлювачами є подружжя - одному з них на їх розсуд).
Особа, яка усиновила дитину, має право на відпустку у зв'язку з усиновленням дитини за умови, якщо заява про надання відпустки надійшла не пізніше трьох місяців з дня набрання законної сили рішенням про усиновлення дитини"є.
Цей Закон набув чинності з 1 січня 2009 року.

 
Форум » Test category » Сімейні форми виховання » Усиновлення (Все про усиновлення)
Сторінка 1 з 11
Пошук: